CVIČÍME S TGM: DÍL TŘETÍ

Milí diváci, příznivci školní Televize TGM a sportu, opět po týdnu Vás zveme k pokračování našeho televizního seriálu „Cvičíme s TGM“. Představujeme Vám v něm nejlepší sportovce naší školy a nabízíme tipy, jak i v „časech coronaviru“ udělat něco pro své zdraví a posílení imunity.

V minulém pokračování Vás pan učitel Rudolf Brucháček vzal na běžkách na Pustevny. Tentokrát zůstaneme v teple domova, protože pan učitel Zdeněk Kasálek, který je rovněž plaveckým trenérem, pověřil své svěřence Janu Přibylovou a Davida Krále, aby Vám předvedli několik ukázek ze „suché přípravy“. Jde o cviky, které můžete zkusit i Vy!

Trenéři atletiky Jan Mušínský a Radim Bárta Vám pak představí kmenové sportovce Kateřinu Dlabajovou, Zuzanu Zouharovou a Martina Divína.

Ani ve třetí části našeho seriálu nebude chybět „zuřivý reportér“ Honza Karola. Dnes podrobí výslechu plavce Martina Ráčka, který není kmenovým sportovcem, a přesto patří mezi reprezentanty ČR v plavání. Tentokrát to tedy bude velmi vyvážený díl – tři na tři (plavání a atletika).

Ostrý obraz, dobrý zvuk a pevné zdraví Vám přeje redakce Televize TGM!