Cvičíme s TGM: díl čtvrtý

Milí diváci, příznivci školní Televize TGM a sportu,

opět po týdnu Vás zveme k dalšímu pokračování televizního seriálu „Cvičíme s TGM“. Rozhodli jsme se Vám postupně představt naše nejlepší sportovce a nabídnout i „na dálku“ tipy, jak udělat něco pro své zdraví a posílení imunity. Minule jsme za nepřízně počasí vyměnili pohyb venku za domácí práci na vlastním těle pod taktovkou pana učitele Zdeňka Kasálka a jeho plaveckých svěřenců. Ze zpětné vazby jsme se dozvěděli o inspiraci naším videem pro vlastní cvičení. To nás velmi těší – je to jeden z cílů školního sportovního seriálu!

Cvičíme s TGM: díl čtvrtý

Ale počasí se opět proměnilo, takže jsme si všichni mohli užít pár dní nefalšované zimy. Proto jsme dali opět prostor paní učitelce Magdaléně Škubalové, aby nás vzala za krásami zimní přírody v Jesenících, v pohoří Králického Sněžníku a na Dolní Moravě. Provede Vás na běžkách, sněžnicích – a také Vám představí skialpinismus. Jde o natolik atraktivní disciplínu, že jsme tentokrát vytvořili pro případné zájemce bonusový speciál, ve kterém naše zimní dobrodružství na horách pokračuje a dozvíte se od paní Škubalové také řadu praktických rad, jak na to, a na závěr dokonce tip, kde výhodně pořídit vybavení!

Cvičíme s TGM: speciál

V rámci části věnované kmenovým sportům Vám tentokrát atletický trenér Robert Sklenář představí oštěpařku Timeu Zlatníkovou a volejbalový trenér Roman Macek svého svěřence Davida Obdržálka.

A náš „zuřivý reportér“ Honza Karola? Po minulém slovním duelu s plavcem Martinem Ráčkem tentokrát zamířil do „bezpečnějších vod“ a představí Vám sportovní tanečnici Vanessu Holíkovou. Budeme mu držet palce!

Ostrý obraz, dobrý zvuk a pevné zdraví Vám přeje redakce Televize TGM!