CVIČÍME S TGM: DÍL PÁTÝ

Milí diváci, příznivci školní Televize TGM a sportu, už popáté Vás zveme k pokračování našeho televizního seriálu „Cvičíme s TGM“. Představujeme Vám v něm nejlepší sportovce naší školy a nabízíme tipy, jak i v době pandemie udělat něco pro své zdraví a posílení imunity.

V minulém pokračování jsme Vám nabídli krásy zimní přírody a základy skialpinismu v podání paní učitelky Magdalény Škubalové. Pod vedením pana učitele Rudolfa Brucháčka Vám tentokrát Markéta Staňková předvede ukázky volejbalu v obýváku. A poznáte také našeho posledního učitele tělocviku, pana Luďka Hradila. Připravil si pro Vás ukázky cviků ze zdravotní tělesné výchovy.

Trenér Jaroslav Kotala Vám spolu se svým svěřencem Tomem Bartoňkem nabídne ukázky našeho dalšího kmenového sportu – basketbalu.

Dnes naposledy se setkáme se „zuřivým reportérem“ Honzou Karolou. A bude to rozloučení opravdu velkolepé – vyzpovídá totiž hned dvě krásné a talentované studentky, které se věnují sportovnímu aerobiku: Veroniku Novákovou a Vandu Šimkovou. Držíme mu palce!

A Vám přejeme ostrý obraz, dobrý zvuk a pevné zdraví – Vaše redakce Televize TGM!