Televize TGM opět vysílala v Americe!

Dobrý den, opět zdravím do mého oblíbeného Zlínského kraje. Rád bych vás v této složité době alespoň trochu potěšil a upozornil na jeden z dalších právě odvysílaných televizních pořadů, věnovaný propagaci destinací Zlínského kraje. Součástí pořadu byla mj. odvysílána nová reportáž studentů Gymnázia a Jazykové školy ve Zlíně, která se tentokrát zaměřila na tradici výroby a oblékání krojů ve Zlínském kraji. Filmovalo se udržování tradice krojů v Březolupech u Uherského Hradiště, které nám demonstroval Taneční soubor Botík.

Záznam tohoto půlhodinového televizního vysílání přikládám níže (screenshot s přehledem programu pořadu v příloze). Tento odkaz bude funkční dalších 6 měsíců v sekci Broadcast.

Pořady o českých a moravských tradicích jsou velmi žádané a oblíbené. I proto měl tento pořad tak skvělé ohlasy. Vysílání shlédlo na televizních obrazovkách na 2,5 mil. domácností v 60 amerických městech USA. Sledovanost našich televizních pořadů se významně zvýšila, neboť nejen lidé v USA nyní tráví více času ve svých domovem, u televizních obrazovek a internetu. Zrovna tak je tomu i v případě sledovanosti záznamů televizních vysílání z dalších zemí světa na našich webových stránkách.

Televizní pořady jsou pro naše televizní diváky a internetové návštěvníky inspirací pro jejich další cestovatelské plány, jakmile to situace umožní.  Naše zahraniční televizní vysílání i za této složité situace s koronavirem tak nadále plní svůj smysl, neboť je založené na dlouhodobé propagaci ČR a jejích regionů.

S úctou

John Honner

ředitel


Czech-American TV
4722 SE 17th Ave, No.100001
Cape Coral, Florida 33910,USA
Phone: +1 (239) 313-5353
E-mail: catvusa@gmail.com
Web: www.catvusa.com