Slavnostní imatrikulace prvního ročníku Gymnázia a Jazykové školy Zlín

První oficiální přijetí nováčků do studentské obce zažilo naše gymnázium v září 2000. Tehdy vznikla tradiční akce, která se během let přesunula z Domu umění do nového Kongresového centra. Také letos jsme zahájili přípravy imatrikulace, o kterou jsme naše studenty rozhodně nechtěli připravit. Situace se však postupně zhoršovala. Proto jsme se rozhodli imatrikulaci uspořádat v podobě zahradní slavnosti v bezpečném prostředí našeho nově vybudovaného „Arboreta regionální flóry“, a to po částech, tak abychom zamezili zbytečným kontaktům účastníků.

Nakonec se však ukázalo, že za krásného počasí letošního „babího léta“ naše imatrikulace získala neopakovatelnou atmosféru. A abychom o ni nepřipravili ani rodinné příslušníky a přátele našich studentů, školní Televize TGM připravila filmovou verzi, kterou najdete na konci článku.

V závěru záznamu avizované nové vydání Televizních novin Televize TGM, které shrnuje školní život v lednu až září 2020, bude mít premiéru na našich stránkách v závěru týdne.

Zůstaňte nám věrní – my Vám zůstáváme také!

redakce školní Televize TGM