Hledání – hra pro Vás!

Asi začíná nový trend ve školním životě našeho gymnázia – aktivity pro studenty neorganizují pouze učitelé, ale i studenti sami! Vyzkoušejte si tedy novinku, kterou pro Vás připravil Váš nový spolužák z primy Pavel Pernička. Myslíte si, že víte o své škole vše? Možná zjistíte, stejně jako já, že tomu tak není… Přihlaste se na stránky nové hry Hledání a uvidíte sami!

Mgr. Přemysl Šil

A nyní již předávám slovo Pavlovi:

Milí studenti, vytvořil jsem pro vás hru „Hledání“. V této hře jde o hledání míst a plnění úkolů na různá témata na naší škole a v okolí. Je ji možné hrát ve třídách, skupinách i samostatně. Internetová stránka této hry se nachází na http://www.programy1.borec.cz/gjsvc. Na této stránce budou vždy napsané všechny otázky. Po vyřešení otázky nebo nalezení místa musíte odpověď napsat do pole, které je pod otázkou. Odpověď napište jen jednou! Stiskněte OK, objeví se vám pole třída (Do tohoto pole můžete napsat i jméno.) a heslo. Když je vyplníte, přičte se vám jeden bod.

červeně: nejprve se musíte zaregistrovat odesláním E-mailu na programy1.borec.cz@gmail.com, předmět musí být Registrace JMÉNO NEBO TŘÍDA a text JMÉNO NEBO TŘÍDA_HESLO

Pavel Pernička O1.A

Napsat komentář