CVIČÍME S TGM: DÍL ŠESTÝ

Milí diváci, příznivci školní Televize TGM a sportu, dnes naposledy Vás zveme k pokračování našeho televizního seriálu „Cvičíme s TGM“. Představujeme Vám v něm nejlepší sportovce naší školy a nabízíme tipy, jak i v době nouzového stavu udělat něco pro své zdraví a posílení imunity.

V minulém dílu jste měli možnost vidět míčové hry v obýváku a pan učitel Luděk Hradil se s Vámi podělil o tipy na kompenzační cvičení k protažení těla a udržování kondice. Nejen závěrečná exhibice našeho „zuřivého reportéra“ Honzy Karoly přispěla k celkově humornějšímu vyznění celého čísla.

Dnešní díl bude naopak laděn trochu slavnostněji – jako speciál jsme se rozhodli věnovat jej tanečnímu sportu. Můžete se těšit na ukázky tanečních kroků v podání Davida Voráče a Elišky Hrbáčkové, našich absolventů a současně klíčových osobností Dance studia Starlight. Celým číslem Vás tentokrát provede Žaneta Krakovská, která je nejen redaktorkou školní Televize TGM, ale také úspěšnou tanečnicí právě v barvách tohoto studia.

Tak Vám naposledy přejeme ostrý obraz, dobrý zvuk a pevné zdraví

a těšíme se na setkání u dalších pořadů!

Vaše redakce Televize TGM