Pozdrav z Ameriky do zimního Zlína

Těsně před pololetními prázdninami nás potěšil pozdrav od pana Johna Honnera, ředitele Czech-American TV, která je partnerskou televizí naší školní Televize T. G. M.:
„Czech-American TV je nekomerční americká televizní společnost, která vysílá své pořady v angličtině na kabelové televizi v USA již 16 let. Relace sleduje přes 2,5 milionů diváků v šedesáti amerických městech na televizních obrazovkách a další desítky tisíc diváků prostřednictvím internetového vysílání na webových stránkách televize. Dovoluji si Vám zaslat upozornění na odvysílání dalšího poradu o městě Zlíně na televizních obrazovkách v USA.

Do tohoto pořadu jsme mimo spoty města Zlín také zařadili nové reportáže , které jsme v posledních měsících vyrobili ve spolupráci s Gymnáziem a Jazykovou školou s právem státní jazykové zkoušky ve Zlíně.  Jedná se o reportáže Město Zlín v zimě, Památník Tomáše Bati a Zámek Malenovice. Právě odvysílaný televizní pořad zaměřený na propagaci Zlína měl a ještě pořád má skvělý ohlas u našich diváků.
Zde je odkaz na záznam celého 30 minutového pořadu:bhttps://www.catvusa.com/broadcast/city-of-zlin-bata-memorial-zlin-in-winter/
Záznam televizního pořadu o Zlíně lze rovněž najít na WWW.CATVUSA.COM v menu BROADCAST, kde bude umístěn dalších šest měsíců.“

Dodáváme, že Vaší pozornosti by také neměl uniknout rozhovor s panem Honnerem v aktuálním čísle Magazínu Zlín, které právě dorazilo, či dorazí do Vašich stránek. Také v něm najdete zmínku o spolupráci s naší školní televizí. A pokud se k nám budete chtít přijít podívat, příští čtvrtek, 6. února 2020 od 10 do 17 hodin, máme poslední Den otevřených dveří v tomto školním roce. Vždy v celou hodinu zahajujeme prohlídku úvodními informacemi vedení školy. A pokud Vás zaujaly informace o naší školní Televizi T. G. M., budete moci nahlédnout i do našeho studia.

Martin Mlčák a Přemysl Šil, Televize T. G. M.