Aktivity

televize-v-televizi

Televize v televizi

Televize v Televizi umožňuje mladým redaktorům ze školních televizí nahlédnout mezi své kolegy profesionály přímo do sídla České televize. Během dne jsou pro ně připraveny nejrůznější semináře a workshopy. Účastníci si tak mohou vyzkoušet např. práci režiséra, scénáristy, dramaturga, dále také práci v dabingu, na střižně a v neposlední řadě si procvičí i tvorbu reportáží.

jak-se-dela-televize

Jak se dělá televize

Jak se dělá televize aneb Setkání školních televizí pod záštitou České televize – je název unikatního projektu školní televize GymTV z Gymnázia Příbram, který umožňuje nejen vzájemné setkávání školních televizí z celé České republiky, ale také setkávání školních televizí s redaktory a odborníky z České televize.

jak-se-dela-reportaz

Jak se dělá reportáž

Workshop Televize T. G. M. zaměřený na zdokonalování se v natáčení reporáží. Patrony akce jsou kameraman Milan Štejdíř a redaktorka Vendula Horníková. Studenti se učí jak správně sestavit reportáž, dozví se také více např. o komponování záběrů a následném zpracování natočenéoho materiálu v PC, vyzkouší si i nejrůznější hlasová cvičení, na závěr pak procvičí znalosti v terénu.

u6-uzasny-svet-techniky

U6 – Úžasný svět techniky

Soutěže U6 – Úžasný svět techniky se společně s našimi studenty zúčastňují také reportéři Televize T. G. M. Do této nové vědomostně-sportovní soutěže z prostředí interaktivní výstavy techniky v areálu bývalých železáren (Dolní oblast Vítkovice) však naši redaktoři jezdí natáčet i nezávisle na účasti GJŠ Zlín – reportáže pro Zprávičky.

bludiste

Bludiště

Soutěžní hry Bludiště se společně s našimi studenty zúčastňují také reportéři naší školní televize. Do natáčení pořadu je už Česká televize zapojila také. 🙂 Školní Televize T. G. M. pro Vás při takovéto příležitosti vždy připraví reportáž o průběhu celé soutěže i jejím zákulisí. Nechybí ani rozhovory s tvůrci pořadu nebo členy štábu.

daruj-krev

Darujte krev s Televizí T. G. M.

Překonejte svůj strach a najděte si chvilku svého času. Toto Vaše rozhodnutí pomůže někomu zachránit život.

Přidejte se k nám redaktorům ze školní televize a choďte společně s námi darovat krev.